OPRAWA HERMETYCZNA AKWAR 2X18W 4000K 3900LM IP65 KARTON 12szt.
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszyka
Specyfikacja techniczna
| Materiał | Obudowa: PC, klosz: PS |
|---|
| Moc w trybie włączenia (Pon) | 36W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~ 50Hz |
| Źródło światła | 2 x T8 LED 120cm; 2 x MAX 18W (w komplecie 2 x T8-LED120-ZJM-4K) |
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 120° |
| Strumień świetlny | 3900lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 1276mm |
|---|---|
| Szerokość | 91mm |
| Wysokość | 55mm |
| Gwarancja | 2 lata |
|---|---|
| Klasa ochronności | Class II |
| Stopień ochrony (IK) | IK08 |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Karton | 12 |
|---|---|
| Paleta | 96 |
| Rodzaj produktu | Wyposażony |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C /+55°C |
| Trwałość | L70B50: 30000h |
| UGR | <22 |
| Trzonek | G13 |
| Marka | Kafler |






