OPASKA ZACISKOWA 2.5*100 BIAŁA 25 SZT
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Materiał | Poliamid PA66 |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Długość | 100mm |
|---|---|
| Szerokość | 2,5mm |
| Opakowanie | 10 |
|---|---|
| Karton | 1800 |
| Paleta | 28800 |
| Temperatura pracy | -40°C /+85°C |
|---|---|
| Marka | Bemko |
