OGRANICZNIK PRZEPIĘĆ 1P 20kA(8/20) KLASA T2 (C)
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Długość | 90mm |
|---|---|
| Szerokość | 18mm |
| Wysokość | 65mm |
| Stopień szczelności | IP20 |
|---|
| Opakowanie | 1 |
|---|---|
| Karton | 100 |
| Paleta | 5000 |
| Graniczny prąd wyłądowczy (8/20us) | Imax: 40kA |
|---|---|
| Liczba modułów | 1P |
| Montaż | Szyna DIN/TH/THS 35mm |
| Napięcie pracy trwałej | 275V AC |
| Napięciowy poziom ochrony | Up: <1,5kV |
| Prąd udarowy (10/350µs) | Iimp: 8kA |
| Temperatura pracy | -40°C /+70°C |
| Prąd znamionowy | In: 20kA |
| Typ | T2 (C) |
| Marka | Bemko |







