LISTWA ZACISKOWA NA SZYNĘ 6x9 6-TOROWA ŻÓŁTA
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszyka
A18-TBI-6X09-06P-ZO
Specyfikacja techniczna
| Opakowanie | 10 |
|---|---|
| Karton | 500 |
| Ilość zacisków | 2 x 6.0mm, 4 x 4.5mm |
|---|---|
| Liczba modułów | 1 |
| Montaż | Szyna DIN/TH 35mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | 500V |
| Prąd maksymalny | 63A |
| Marka | Schelinger |

