LICZNIK ENERGII 1 FAZOWY MID SCHELINGER 45A
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszyka
A31-SL01A-MID
Specyfikacja techniczna
| Napięcie znamionowe | 230V~ 50Hz |
|---|
| Długość | 90mm |
|---|---|
| Szerokość | 17,5mm |
| Wysokość | 64mm |
| CE | TAK |
|---|---|
| Klasa ochronności | II |
| Stopień szczelności | IP51 |
| Opakowanie | 10 |
|---|---|
| Karton | 120 |
| Liczba faz | 1 |
|---|---|
| Liczba modułów | 1 |
| Montaż | Szyna DIN/TH 35mm |
| Prąd bazowy | 5A |
| Prąd maksymalny | 45A |
| Prąd minimalny | 0,25A |
| Temperatura pracy | -25°C / +55°C |
| Marka | Schelinger |







