KULA MONARI FI35 LED 6300LM 36W
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Źródło światła | LED COB |
|---|---|
| Moc | 38W |
| Barwa światła | 3000K |
|---|---|
| Strumień świetlny | 6300lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>90 |
| Średnica | 350mm |
|---|
| CE | TAK |
|---|
| Klosz | Opal |
|---|---|
| Skuteczność świetlna | 175lm W |
| Trwałość | L70B50: 75000h |
| Długość przewodu | +/-1m |


