HERMETYCZNA PUSZKA ŁĄCZENIOWA Z DŁAWNICAMI x2 IP66
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Materiał | Polipropylen PP (materiał odporny na promieniowanie UV) |
|---|
| Napięcie znamionowe | 450V~ |
|---|
| Długość | 125mm |
|---|---|
| Szerokość | 59mm |
| Wysokość | 37mm |
| Stopień szczelności | IP66 |
|---|
| Paczka | 10 |
|---|---|
| Karton | 100 |
| Przekrój | 2 x 1,5mm2 |
|---|---|
| Prąd znamionowy | max. 24A |
| Marka | Bemko |

