CZUJNIK RUCHU PIR 200W/400W 360* BIAŁY
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszyka
B50-SES05WH-B
Specyfikacja techniczna
| Sposób montażu | Natynkowy |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Moc | 400W (źródła żarowe) / 200W (świetlówki kompaktowe) |
|---|
| Długość | 76mm |
|---|---|
| Szerokość | 76mm |
| Wysokość | 20mm |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Klasa ochronności | II |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Karton | 100 |
|---|
| Napięcie zasilania | ~230V/50Hz |
|---|---|
| Próg zadziałania | 3-2000lux |
| Temperatura pracy | -20°C /+40°C |
| Typ czujnika | Podczerwień (PIR) |
| Zasięg detekcji | 360° max. 8m |
| Marka | Bemko |


