CZUJNIK RUCHU PIR 2000W 360* Z FUNKCJĄ OBECNOŚCI
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszyka
B50-SES07WH
Specyfikacja techniczna
| Sposób montażu | Natynkowy |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Moc | 2000W (źródła żarowe) / 1000W (świetlówki kompaktowe) |
|---|
| Długość | 102mm |
|---|---|
| Szerokość | 102mm |
| Wysokość | 60mm |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Klasa ochronności | Class II |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Karton | 50 |
|---|---|
| Paleta | 1000 |
| Napięcie zasilania | Un: 230V~ 50Hz |
|---|---|
| Próg zadziałania | 3-2000lux |
| Temperatura pracy | -20°C /+40°C |
| Typ czujnika | Podczerwień (PIR) |
| Zasięg detekcji | 360° max. 20m |
| Marka | Bemko |




