CZUJNIK RUCHU PIR 1000W 360° IP65 BIAŁY
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Sposób montażu | Natynkowy |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Moc | 2000W (źródła żarowe) / 1000W (świetlówki kompaktowe) |
|---|
| Długość | 110mm |
|---|---|
| Szerokość | 110mm |
| Wysokość | 27mm |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Klasa ochronności | Class II |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Karton | 50 |
|---|
| Napięcie zasilania | ~230V/50Hz |
|---|---|
| Próg zadziałania | 3-2000lx |
| Temperatura pracy | -20°C / +40°C |
| Typ czujnika | Podczerwień (PIR) |
| Zasięg detekcji | 360° max. 8m |
| Marka | Bemko |





