BLOK ROZDZIELCZY 44 ZACISKI 4x11 (7x5,3mm + 2x7,5mm + 2x9mm)
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszyka
A18-MDB-411
Specyfikacja techniczna
| Długość | 86mm |
|---|---|
| Szerokość | 100mm |
| Wysokość | 50mm |
| Stopień szczelności | IP20 |
|---|
| Karton | 50 |
|---|---|
| Paleta | 800 |
| Ilość zacisków | 4 x 11 |
|---|---|
| Montaż | Szyna DIN/TH/THS 35mm |
| Prąd maksymalny | 125A |
| Marka | Schelinger |






