SWITCH DISCONNECTOR PV 4P 1200V DC 32A
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Height | 87mm |
|---|---|
| Length | 95mm |
| Width | 60mm |
| Degree of protection | IP20 |
|---|
| Carton | 60 |
|---|
| Installation | DIN/TH rail 35mm |
|---|---|
| Insulation voltage rating | Ui: 1200V |
| Operating temperature | -40°C / +85°C |
| Surge voltage | Uimp: 8kV |
| Brand | Schelinger |







