SPOT HOUSING GU10 3-PHASE VERKO WHITE
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Color | White |
|---|
| Nominal voltage | Un: 230V~ 50Hz |
|---|
| Height | 179mm |
|---|---|
| Length | 56mm |
| Width | 56mm |
| Protection class | I |
|---|---|
| Protection degree | IK04 |
| Degree of protection | IP20 |
| Carton | 20 |
|---|
| Max. power source | 1x Max 35W |
|---|---|
| Product type | Brak etykiety |
| Lamp base | 1 x GU10 (no light source included) |
| Brand | Bemko |




