REAL IR PRESENCE SENSOR 360* IP54 FLUSH MOUNTED WHITE
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Standby power (Psb) | Psb<0,5W |
|---|
| Beem angle | 360° |
|---|
| Height | 71mm |
|---|---|
| Length | 76mm |
| Mounting hole dimensions | 63-66mm |
| Width | 76mm |
| Protection class | Class II |
|---|---|
| Degree of protection | IP54 |
| Carton | 50 |
|---|
| Detection range | max 6m |
|---|---|
| Installation | Podtynkowy |
| Max. load power | 2000W (źródło żarowe) 1000W (źródło LED) |
| Operating temperature | -20°C / + +40°C |
| Power supply | 230V~ 50Hz |
| Response threshold | 3 ÷ 2000lx (regulacja) |
| Brand | Bemko |



