RAIL-MOUNTED BELL MB213 230V
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Power | 6VA |
|---|
| Height | 67mm |
|---|---|
| Length | 84mm |
| Width | 18mm |
| Degree of protection | IP20 |
|---|
| Packaging | 12 |
|---|---|
| Carton | 120 |
| Palette | 6000 |
| Installation | DIN/TH/THS rail 35mm |
|---|---|
| Number of modules | 1 |
| Power supply | 230V~ 50Hz |
| Brand | Bemko |







