LED LIGHT SOURCE 230V G9 7W 880LM 4000K 320°
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Power consumption | 7W |
|---|
| Beem angle | 320° |
|---|---|
| Color rendering index | CRI>80 |
| Color temperature | 4000K |
| Luminous flux | 880lm |
| Height | 71mm |
|---|---|
| Length | 21mm |
| Width | 21mm |
| Energy class | E |
|---|---|
| EPREL | 2268833 |
| Warranty | 3 years |
| Packaging | 10 |
|---|---|
| Carton | 500 |
| Durability | L70B50: 25000h |
|---|---|
| Power supply | Un: 230V~ 50Hz |
| Product type | Źródło światła |
| Lamp base | G9 |
| Brand | Bemko |





