LED FILAMENT 230V E27 G45 4W 470LM 4000K 320°
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Nominal voltage | Un: 230V~ 50Hz |
|---|---|
| Power consumption | Pon: 4W |
| Beem angle | 320° |
|---|---|
| Color rendering index | CRI>80 |
| Color temperature | 4000K |
| Luminous flux | 470lm |
| Height | 75mm |
|---|---|
| Length | 45mm |
| Width | 45mm |
| Energy class | E |
|---|---|
| EPREL | 1418341 |
| Carton | 100 |
|---|
| Durability | L70B50: 25000h |
|---|---|
| Product type | Źródło światła |
| Lamp base | E27 |
| Brand | Bemko |

