"SURFACE LOUVER FIXTURE RES T8 4X18W KAFLER ""EMPTY"""
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Material | Obudowa: Stal |
|---|---|
| Color | RAL9003 |
| Lighting source | 4 x MAX 18W; 4 x T8 LED 60cm (brak w komplecie) |
|---|---|
| Nominal voltage | Un: 230V~ 50Hz |
| Height | 75mm |
|---|---|
| Length | 608mm |
| Width | 608mm |
| Protection class | Class I |
|---|---|
| Degree of protection | IP20 |
| Carton | 2 |
|---|---|
| Palette | 36 |
| Operating temperature | -10°C /+35°C |
|---|---|
| Lamp base | G13 |
| Brand | Kafler |




