SOLAR LED FLOODLIGHT SOLPAR 30W 4800LM 3000/4000K IP65 BLACK PIR SENSOR
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Power | 30W |
|---|
| Beem angle | 120°x60° |
|---|---|
| Color temperature | 3000K-4000K |
| Luminous flux | 4800lm |
| Height | 49mm |
|---|---|
| Length | 190mm |
| Width | 200mm |
| Protection class | Class III |
|---|---|
| Warranty | 5 years |
| Degree of protection | IP65 |
| Carton | 8 |
|---|
| Battery | LiFePO4 6000mAh 6,4V |
|---|---|
| Durability | L70B50: 35000h |
| Installation | Zalecana wysokość montażu: 2-4m; Długość przewodu: 5m |
| Operating temperature | -20°C / +60°C |
| Brand | Bemko |






