POWER SUPPLY 12V 5W
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Power | 5W |
|---|
| Protection class | I |
|---|---|
| Warranty | 3 years |
| Degree of protection | IP20 |
| Carton | 500 |
|---|---|
| Palette | 10000 |
| Dimensions | 54x28x24mm |
|---|---|
| Max. current load | 500mA |
| Power factor | PF>0,5 |
| Power supply | ~230V/50Hz |
| Brand | Bemko |
