POWER LED SUPPLY DC HERMETIC IP68 24V 100W
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Power | 100W |
|---|
| Height | 44mm |
|---|---|
| Length | 251mm |
| Width | 71mm |
| Warranty | 3 years |
|---|---|
| Degree of protection | IP68 |
| Carton | 10 |
|---|
| Input voltage | Un: 230V~50Hz |
|---|---|
| Max. current load | 4,16A |
| Operating temperature | -25°C/+50°C |
| Output voltage | 24V DC |
| Power factor | PF>0,6 |
| Brand | Bemko |
