POWER LED SUPPLY DC 24V 200W
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Height | 39mm |
|---|---|
| Length | 200mmm |
| Width | 58mm |
| Protection class | I |
|---|---|
| Warranty | 3 years |
| Degree of protection | IP20 |
| Carton | 50 |
|---|
| Input voltage | Un: 230V~50Hz |
|---|---|
| Max. current load | 8.3A |
| Operating temperature | -25°C/+50°C |
| Output voltage | 24V DC |
| Power factor | PF>0.5 |
| Brand | Bemko |


