POWER LED SUPPLY DC 12V 150W
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Power | Max 150W |
|---|
| Protection class | I |
|---|---|
| Warranty | 3 years |
| Degree of protection | IP20 |
| Carton | 25 |
|---|
| Input voltage | 230V/50Hz |
|---|---|
| Max. current load | 12,5A |
| Output voltage | 12V DC |
| Power factor | PF>0,5 |
| Brand | Bemko |




