PANEL BACKLIGHT DENAR BLD 32W 4000K 3500LM IP44 40x40 BLACK
Code: C72-BLD-044-320-4K-BL-PROD
EAN:5902138408565
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Color | RAL9005 |
|---|
| Nominal voltage | Un: 230V~50Hz |
|---|---|
| Power consumption | Pon: 32W |
| Beem angle | 120° |
|---|---|
| Color temperature | 4000K |
| Luminous flux | 3500lm |
| Height | 42mm |
|---|---|
| Length | 400mm |
| Width | 400mm |
| Energy class | E |
|---|---|
| EPREL | 651884 |
| Protection class | Class II |
| Protection degree | IK05 |
| Warranty | 5 years |
| Degree of protection | IP20 |
| Carton | 10 |
|---|
| Durability | L70B50: 50000h |
|---|---|
| External led driver | TAK |
| Product type | Źródło światła |
| Brand | Luxmena |
