MULTIFUNCTIONAL LED FLASHLIGHT 1000mAh IP44
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Power | Max 10W |
|---|
| Color temperature | 6500K |
|---|---|
| Luminous flux | Max 330lm |
| Height | 17mm |
|---|---|
| Length | 96mm |
| Width | 32mm |
| Degree of protection | IP44 |
|---|
| Carton | 40 |
|---|
| Brand | Bemko |
|---|






