MOTION SENSOR PIR 1000W 360° IP65 BLACK
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Mounting method | Natynkowy |
|---|---|
| Color | Black |
| Power | 2000W (źródła żarowe) / 1000W (LED) |
|---|
| Height | 27mm |
|---|---|
| Length | 110mm |
| Width | 110mm |
| Protection class | Class II |
|---|---|
| Warranty | 5 years |
| Degree of protection | IP65 |
| Carton | 50 |
|---|
| Detection range | 360° max. 8m |
|---|---|
| Operating temperature | -20°C / +40°C |
| Power supply | ~230V/50Hz |
| Response threshold | 3-2000lx |
| Brand | Bemko |





