MOTION SENSOR 800W 360* WITH PROBE
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Color | White |
|---|
| Power | 800W (źródła żarowe) / 400W (świetlówki kompaktowe) |
|---|
| Height | 26mm |
|---|---|
| Length | 56mm |
| Width | 37mm |
| Protection class | II |
|---|---|
| Warranty | 5 years |
| Degree of protection | IP20 |
| Carton | 100 |
|---|---|
| Palette | 4000 |
| Detection range | 360°; 3m/6m |
|---|---|
| Operating temperature | -20°C /+40°C |
| Power supply | ~230V/50Hz |
| Response threshold | 10lux/2000lux |
| Brand | Bemko |

