MICROWAVE SENSOR 500W 360* IP20-24VDC WHITE
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Color | White |
|---|
| Power | 120W (24V DC) |
|---|
| Height | 39mm |
|---|---|
| Length | 69mm |
| Width | 26mm |
| Protection class | Class II |
|---|---|
| Warranty | 5 years |
| Degree of protection | IP20 |
| Carton | 100 |
|---|
| Detection range | 360°(sufit) / 180°(ściana) ; 5-15m |
|---|---|
| Operating temperature | -20°C /+40°C |
| Power supply | 24V DC |
| Response threshold | 3-2000lux |
| Brand | Bemko |




