LED PENDANT LAMP RING 60CM 21W-40W 4000LM 4000K WHITE
Code: C24-RING-060A-40B-840B-9016A-1B
EAN:5900280998729
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Color | RAL9003 |
|---|
| Nominal voltage | Un: 230V~ 50Hz |
|---|---|
| Power consumption | 40W |
| Beem angle | 110° |
|---|---|
| Color rendering index | CRI>80 |
| Color temperature | 4000K |
| Luminous flux | 4000lm |
| Height | 80mm |
|---|---|
| Length | 600mm |
| Width | 600mm |
| Protection class | Class II |
|---|---|
| Protection degree | IK08 |
| Warranty | 5 years |
| Degree of protection | IP20 |
| Carton | 10 |
|---|
| Durability | L70B50: 50000h |
|---|---|
| Operating temperature | +5°C / +35°C |
| Product type | Wyposażony |
| Brand | Luxmena |









