LED LIGHT SOURCE SAMSUNG INSIDE 230V E27 A65 20W 2300LM 3000K WW
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Nominal voltage | Un: 230V~50Hz |
|---|---|
| Power consumption | Pon: 20W |
| Beem angle | 200° |
|---|---|
| Color rendering index | CRI>80 |
| Color temperature | 3000K |
| Luminous flux | 2300lm |
| Height | 133mm |
|---|---|
| Length | 66mm |
| Width | 66mm |
| Energy class | E |
|---|---|
| EPREL | 1419098 |
| Packaging | 10 |
|---|---|
| Carton | 100 |
| Durability | L70B50: 25000h |
|---|---|
| Power factor | DF>0,7 |
| Product type | Źródło światła |
| Lamp base | E27 |
| Brand | Bemko |

