LED LIGHT SOURCE SAMSUNG INSIDE 230V E27 A60 11W 1120LM 6500K 220°
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Nominal voltage | Un: 230V~50Hz |
|---|---|
| Power consumption | Pon: 11W |
| Beem angle | 220° |
|---|---|
| Color rendering index | CRI>80 |
| Color temperature | 6500K |
| Luminous flux | 1120lm |
| Height | 112mm |
|---|---|
| Length | 60mm |
| Width | 60mm |
| Energy class | F |
|---|---|
| EPREL | 1319643 |
| Warranty | 3 years |
| Degree of protection | IP20 |
| Packaging | 10 |
|---|---|
| Carton | 100 |
| Durability | L70B50: 25000h |
|---|---|
| Product type | Źródło światła |
| Lamp base | E27 |
| Brand | Bemko |


