LED LIGHT SOURCE 230V G9 3.5W 400LM 3000K 320°
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Nominal voltage | Un: 230V~50Hz |
|---|---|
| Power | 3,5W |
| Beem angle | 320° |
|---|---|
| Color rendering index | CRI>80 |
| Color temperature | 3000K |
| Luminous flux | 400lm |
| Height | 50mm |
|---|---|
| Length | 17mm |
| Width | 17mm |
| Energy class | E |
|---|---|
| EPREL | 2273159 |
| Warranty | 3 years |
| Packaging | 10 |
|---|---|
| Carton | 200 |
| Durability | L70B50: 25000h |
|---|---|
| Product type | Źródło światła |
| Lamp base | G9 |
| Brand | Bemko |






