LED CEILING LUMINAIRE LINA 5-10W 2700/3000/4000/5000/6500K IP65
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Material | PC |
|---|---|
| Color | White |
| Nominal voltage | Un: 230V~ 50Hz |
|---|---|
| Power consumption | 5W - 10W |
| Beem angle | 120° |
|---|---|
| Color rendering index | CRI>80 |
| Color temperature | 2700K / 3000K / 4000K / 5000K / 6500K |
| Luminous flux | 500lm / 700lm / 1000lm |
| Height | 53mm |
|---|---|
| Length | 300mm |
| Width | 195mm |
| Protection class | Class II |
|---|---|
| Protection degree | IK08 |
| Warranty | 5 years |
| Degree of protection | IP65 |
| Carton | 10 |
|---|
| Cover | milky |
|---|---|
| Dimmer | Nie współpracuje |
| Durability | L70B50: 50000h |
| Operating temperature | -20°C / +40°C |
| Product type | Wyposażony |
| Brand | Bemko |









