LED CEILING LIGHT TOKAR 36W 3000K 2700LM IP44
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Material | Steel, cover: plastic |
|---|
| Nominal voltage | Un: 230V~50Hz |
|---|---|
| Power consumption | 36W |
| Beem angle | 120° |
|---|---|
| Color rendering index | CRI>80 |
| Color temperature | 3000K |
| Luminous flux | 3250lm |
| Height | 115mm |
|---|---|
| Length | 435mm |
| Width | 435mm |
| Protection class | Class I |
|---|---|
| Protection degree | IK02 |
| Warranty | 5 years |
| Degree of protection | IP44 |
| Carton | 5 |
|---|---|
| Palette | 30 |
| Durability | L70B50: 30000h |
|---|---|
| Operating temperature | -20°C /+35°C |
| Product type | Wyposażony |
| Brand | Bemko |




