HERMETIC LUMINAIRE “EMPTY” 150CM 1×T8 LED PC, PRISMATIC DIFFUSER
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Material | Obudowa: PC, klosz: PC |
|---|
| Lighting source | 1 x T8-LED 150cm; max. 58W (brak w komplecie) |
|---|---|
| Nominal voltage | 230V~50Hz |
| Height | 60mm |
|---|---|
| Length | 1578mm |
| Width | 68mm |
| Protection class | II |
|---|---|
| Protection degree | IK08 |
| Warranty | 3 years |
| Degree of protection | IP65 |
| Carton | 16 |
|---|---|
| Palette | 144 |
| Cover | Prismatic |
|---|---|
| Operating temperature | -20°C /+55°C |
| Product type | Bez etykiety |
| Lamp base | G13 |
| Brand | Bemko |




