"CLUSTER +""0"" 2xSOCKETS 16A TRIANGLE WITH SWITCH"
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Power | Max 3500W |
|---|
| Height | 80mm |
|---|---|
| Length | 87mm |
| Width | 99mm |
| Protection class | Class I |
|---|---|
| Degree of protection | IP20 |
| Packaging | 8 |
|---|---|
| Carton | 80 |
| Max. current load | 16A |
|---|---|
| Power supply | 250V~50Hz |
| Type | 2 sockets + on/off switch |
| Brand | Bemko |
