SURFACE MOUNTED INSTALLATION BOX 85x85x36,5MM IP55 12P LIGHT GRAY
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Nominal voltage | 400V |
|---|
| Height | 36,5mm |
|---|---|
| Length | 85mm |
| Width | 85mm |
| Degree of protection | IP55 |
|---|
| Carton | 100 |
|---|
| Number of clamps | 12P |
|---|---|
| Brand | Bemko |

