REAL PRESENCE MICROWAVE SENSOR 360* IP20 RECTANGLE WHITE
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Height | 25mm |
|---|---|
| Length | 45mm |
| Width | 93mm |
| Protection class | Class II |
|---|---|
| Degree of protection | IP20 |
| Carton | 100 |
|---|
| Detection range | max 8m (sufit) / max 6m (ściana) |
|---|---|
| Max. load power | 1200W (źródło żarowe) / 300W (źródło LED) |
| Power supply | 230V~ 50Hz |
| Response threshold | 3 ÷ 2000lx (regulowany) |
| Detection field | 180°/360° |
| Brand | Bemko |




