POWER LED TRANSFORMER HERMETIC IP68 12V 20W
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Power | max. 20W |
|---|
| Protection class | I |
|---|---|
| Warranty | 3 years |
| Degree of protection | IP68 |
| Packaging | 1 |
|---|---|
| Carton | 100 |
| Palette | 2000 |
| Dimensions | 173x30x20mm |
|---|---|
| Input voltage | 230V/50Hz |
| Max. current load | 1,67A |
| Output voltage | 12V DC |
| Power factor | PF>0,5 |
| Brand | Bemko |
