POWER LED TRANSFORMER HERMETIC IP68 12V 100W
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Power | max. 100W |
|---|
| Height | 44mm |
|---|---|
| Length | 251mm |
| Width | 71mm |
| Protection class | I |
|---|---|
| Warranty | 3 years |
| Degree of protection | IP68 |
| Packaging | 1 |
|---|---|
| Carton | 10 |
| Palette | 200 |
| Input voltage | 230V/50Hz |
|---|---|
| Max. current load | 8,33A |
| Output voltage | 12V DC |
| Power factor | PF>0,5 |
| Brand | Bemko |

