POWER LED SUPPLY DC 24V 30W
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Power | 30W |
|---|
| Height | 47mm |
|---|---|
| Length | 58mm |
| Width | 25mm |
| Protection class | II |
|---|---|
| Warranty | 3 years |
| Degree of protection | IP67 |
| Carton | 84 |
|---|
| Input voltage | Un: 230V~50Hz |
|---|---|
| Max. current load | 1,25A |
| Operating temperature | -25°C/+50°C |
| Output voltage | 24V DC |
| Power factor | PF>0,6 |
| Brand | Bemko |
