MOTION SENSOR 800W 360* WHITE
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Mounting method | Natynkowy |
|---|---|
| Color | White |
| Power | 800W (źródła żarowe) / 400W (świetlówki kompaktowe) |
|---|
| Height | 24mm |
|---|---|
| Length | 102mm |
| Width | 102mm |
| Protection class | Class II |
|---|---|
| Warranty | 5 years |
| Degree of protection | IP20 |
| Packaging | 1 |
|---|---|
| Carton | 50 |
| Palette | 2000 |
| Detection range | 360° max. 8m |
|---|---|
| Power supply | ~230V/50Hz |
| Response threshold | 3-2000lux |
| Brand | Bemko |




