LED STRIP PREMIUM 12V DC COB 1600LED/5M 7W/M IP20 WARM WHITE
Code: D87-LS-COB-1600-IP20-AWW-12V
EAN:5900280983732
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Power consumption | 7W /1m |
|---|
| Beem angle | 120° |
|---|---|
| Color rendering index | CRI>90 |
| Color temperature | 3000K |
| Luminous flux | 600lm /1m |
| Length | 5 x 1m |
|---|---|
| Width | 8mm |
| Energy class | G |
|---|---|
| EPREL | 1872894 |
| Protection class | III |
| Degree of protection | IP20 |
| Carton | 100 |
|---|
| Durability | L70B50: 25000h |
|---|---|
| Operating temperature | +5°C / +25°C |
| Power supply | 12V DC |
| Product type | Źródło światła |
| Brand | Bemko |

