LED FILAMENT 230V E27 A70 16W 2500LM 4000K 320°
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Nominal voltage | Un: 230V~ 50Hz |
|---|---|
| Power consumption | Pon: 16W |
| Beem angle | 320° |
|---|---|
| Color rendering index | CRI>80 |
| Color temperature | 4000K |
| Luminous flux | 2500lm |
| Height | 118mm |
|---|---|
| Length | 70mm |
| Width | 70mm |
| Energy class | D |
|---|---|
| EPREL | 1418295 |
| Warranty | 3 years |
| Carton | 50 |
|---|
| Durability | L70B50: 25000h |
|---|---|
| Product type | Źródło światła |
| Brand | Bemko |

