HIGHBAY LED PARIT 100W 4000K 14000LM IP65 110°
Code: S-C85-HBP2-100A-840H-110BL
EAN:5900280944085
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Material | Aluminium alloy, PC |
|---|
| Nominal voltage | Un: 230V~50Hz |
|---|---|
| Power consumption | Pon: 100W |
| Beem angle | 110° |
|---|---|
| Color rendering index | CRI>80 |
| Color temperature | 4000K |
| Luminous flux | 14000lm |
| Height | 160mm |
|---|---|
| Length | 260mm |
| Width | 260mm |
| Energy class | C |
|---|---|
| EPREL | 663695 |
| Protection class | I |
| Protection degree | IK08 |
| PZH | TAK |
| Warranty | 3 years |
| Degree of protection | IP65 |
| Palette | 84 |
|---|
| Durability | L70B50: 45000h |
|---|---|
| Operating temperature | -40°C / +60°C |
| Power factor | DF>0,9 |
| Product type | Źródło światła |
| Brand | Bemko |





