CABLE TIES 4.8*300 BLACK 100 PCS.
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Material | Polyamide PA66 |
|---|---|
| Color | Black |
| Length | 300mm |
|---|---|
| Width | 4,8mm |
| Carton | 100 |
|---|---|
| Palette | 1600 |
| Operating temperature | -40°C /+85°C |
|---|---|
| Brand | Bemko |
