CABLE TIE 4.8*300 WHITE 25 PCS.
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Material | Polyamide PA66 |
|---|---|
| Color | White |
| Length | 300mm |
|---|---|
| Width | 4,8mm |
| Packaging | 25 |
|---|---|
| Carton | 400 |
| Palette | 6400 |
| Operating temperature | -40°C /+85°C |
|---|---|
| Brand | Bemko |
