CABLE TIE 2.5*100 BLACK 25 PCS.
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Material | Polyamide PA66 |
|---|---|
| Color | Black |
| Length | 100mm |
|---|---|
| Width | 2,5mm |
| Packaging | 10 |
|---|---|
| Carton | 1800 |
| Palette | 28800 |
| Operating temperature | -40°C /+85°C |
|---|---|
| Brand | Bemko |
