Nasza oferta

Charakterystyczną cechą naszej oferty jest jej elastyczność oraz szeroka gama produktów. Znajdź interesujące Cię rozwiązania i złóż zamówienie już dziś.

Aktualności

Mini Targi Kaczmarek Kielce Zbożowa, 25 sierpnia 2023
Mini Targi Kaczmarek Kielce Zbożowa, 25 sierpnia 2023
Rewelacyjne wydarzenie za nami! Dnia 25 sierpnia mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w Mini Targach Kaczmarek Kielce na ulicy Zbożowej. To był dzień pełen niesamowitych wrażeń i nowości! Nasi niezawodni
Akademia Bemko 18 sierpnia 2023
Akademia Bemko 18 sierpnia 2023
Z przyjemnością informujemy, że dnia 18 sierpnia miała miejsce wyjątkowa okazja w siedzibie firmy Bemko. Nasza firma z pasją organizuje spotkania, które pozwalają naszym pracownikom i klientom na wzajemne
placeholder
14 sierpnia 2023 - zamknięte
Szanowni Klienci, informujemy, że w dniu 14.08.2023 r. (Poniedziałek) firma Bemko Sp. z o.o. będzie nieczynna.
27-28 lipca 2023 r. remanent
27-28 lipca 2023 r. remanent
  W związku z planowanym w dniach 27-28 lipca 2023 r. remanentem informujemy, że zamówienia będą realizowane do dnia 26 lipca, do godziny 12:00. Zamówienia złożone w późniejszym terminie będą realizowane

Zobacz wszystkie

Kategorie produktowe

Do głównych grup produktowych BEMKO należą: aparatura modułowa, oprawy oświetleniowe, akcesoria, źródła światła i podzespoły.

Luxmena
Schelinger
Rozwijamy własne marki produkcyjne, aby mieć pewność, że sprzedajemy towar wysokiej jakości. W asortymencie Bemko znajdziesz nasze produkty Schelinger oraz Luxmena.

Wspieramy Twój biznes

Nasza oferta to nie tylko produkty. " "Naszym klientom dostarczamy niezbędną wiedzę oraz dokumenty, atesty i certyfikaty.

Dowiedz się więcej
Wspieramy Twój biznes
office

Poznaj nas

Jesteśmy firmą, która ma już 15 lat doświadczenia w handlu. Od 5 lat rozwijamy własną produkcję w Polsce, ponieważ naszym priorytetem jest stale poszerzać ofertę o produkty wysokiej jakości.

Znajdź dystrybutora

Wyszukaj partnera w naszej sieci sprzedaży. Wybieraj wśród hurtowni, sklepów oraz e-partnerów.